Εκδήλωση | «Εµπλουτισµός και αναβάθµιση υποδοµών και υπηρεσιών ηλεκτρονικής µάθησης στο Πανεπιστήµιο Κρήτης»

Το Πανεπιστήµιο Κρήτης σας προσκαλεί στην παρουσίαση των αποτελεσµάτων της Πράξης µε τίτλο: «Εµπλουτισµός και αναβάθµιση υποδοµών και υπηρεσιών ηλεκτρονικής µάθησης στο Πανεπιστήµιο Κρήτης», η οποία εντάσσεται στο Επιχειρησιακό Πρόγραµµα «ΚΡΗΤΗ 2014-2020» και χρηµατοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (ΕΤΠΑ) και από εθνικούς πόρους µέσω του ΠΔΕ.

Η εκδήλωση θα πραγµατοποιηθεί την Τετάρτη 10 Μαΐου 2023 και ώρα 17:30 στα αμφιθέατρα:

Αµφιθέατρο Μεταπτυχιακών Σπουδών της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστηµίου Κρήτης, στην Πανεπιστηµιούπολη Βουτών, στο Ηράκλειο
Αμφιθέατρο Δ7 της Σχολής Επιστημών Αγωγής στην Πανεπιστημιούπολη Γάλλου, στο Ρέθυμνο.

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.